Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..

4 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
SkippeR

SkippeR

Karizma : 126

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. Empty
MesajKonu: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 5:07 pm

Bu konuyu belki arkadaşlarınızın ne kadar tecrübeli olusunu veya ne kadar saygıdeğer kişiler oldugunu görmenizi istediğim için açtım.
Veya oyuncuların kimlerin bu sw de yöneticilik yaptığını görmelerini istedim.

Antique nin bir kac ss sini paylaşçam zaten herkes tanıyo bu konuyu okuyanlarda zaten yöneticiler olcak genelde ama bunları paylaşmalıydım yöneticilerinizi bence biraz daha sıkı tutmalısınız bi GM den beklenmiyecek tepkiler sözler sarfedebiliyolar.
Burdaki amacım antika nın sadece kötü yönleri degil iyi yönleride vardı en sevilen gm di, Olaylara yerinde müdahala ediyordu kısaca görevini yapıyordu taki Yan çar acana kadar ama kader böyleymiş.

Oyunu bir çok kişi bırakıyor veya oyundan soguyor bencei güzel bi sw oluşturmak istiyorsanız böyle saçma sapan işlere son verilmeli.Ben çarımı ve sw yi bırakıyorum suana kadar her kimin kalbini kırdıysam affola herkese iyi davranmaya çalışıyodum öylede yaptıgımı düşünüyorum.Ve Biz 3 hafta player olarak çar dizelim (ki herkes benim çarımı bilir ) uğraşalım sabahlara kadar kızılda metin peşinde koşalım 1 tane gm yançar acsın hemen 5 tl verdim desin önüne gelen herkesi kessin. Yok biz çar acmasınlar vs demiyozda niye diğer playerlar gibi oynamıyorlar He oynuyanlar var ama onlarda herşeyin farkında.

Buyrun o yaşanmasını istemediğimiz malum olayların ss leri

Dipnot:ilk ss de heralde arkadas yanlıslıkla bana yazdı Smile Cünkü itemleri yere atmadım THERAPY, qwarte, cenghis gibi 1 kac arkadasa dagıttım ve hakaret ediyor diyoda hakaret etigimi oyun boyunca hatırlamıyorum ben ;

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. Antik1

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. Antik2

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. Antik3

Çirkefleşmek çok kötü bişey ama böyle çocukca davranışlar insanın aklına kötü şeyler getiriyor.

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. Antika1

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. Antika2

Malum item ama sorun item konusu değil antik'in bi sözünün bi sözünü tutmaması.İlk önce bana aa unutmusum geri veriyim siriusu dedi, sonra değiştirdim +5 tas var dedi , sonrada 5 tl ye tl leventten aldım dedi. ALLAH SAHİBİNE BAĞIŞLASIN NE DİYELİM.

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. Antika3

Bu SS'leri ADEVK den izinsiz paylaşıyorum özür dilerim ADEVK k.bakma.

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. Adevk1

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. Adevk2

Eee ben oyunu bıraktım artık (ki zaten oyun gittikce sıkmaya başladı tanıdıgım herkes girmemeye başlamıştı sw ye.) Sw ye bi ıslahat gerekiyor bence daha oynanabilir hale gelmeli.Herkese iyi oyunlar.
PADISAH

PADISAH

Karizma : 139

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 5:17 pm

Hmm Koynumuzda Yilan Besliormusuz Ne Diyimki Yani İNş Duselirler Bir Dahada Yapmazlar
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 5:41 pm

Levent Abi Kadroyu Secerken Ck Yanlıs Yapmıssın Cok
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

Karizma : 81

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 7:45 pm

KARDEŞ ANTİYLE KONUSURKEN EN ÜSTEKİ RESİMDE ANTİ DİOKİ CARİ SİLİYOR İTEMLERİ YERE ATTİ ÜSTUNE HAKERET ETMİŞSİN SORA PMYİ KAPATMISSIN ANTİ YAZINCA BAŞLAMISSIN NE İŞ ? ADAMA HAKERET ETMİŞSİN ONUDA ACIKLAR MISN ??
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 7:54 pm

aLay Etmesı gerekıormu Sus Diyor adam susuor sonra ndn sustun dior
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 7:55 pm

SkippeRin o adama ne dediğini biLmiyoruz yorum yapamayız :S
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

Karizma : 27

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:04 pm

Size daha oncede dedim Dınlemedınız SkippeR efendi bana yazdıklarınıda keske oraya koysaydın . Size daha oncede edit var dedim gene dinlemediniz 20 yari insanim var dedim onuda dinlemediniz . Her vs eventinde agladiniz derdimi anlatmaya calıstım onuda dınlemedın . Sirius yerine zehir takdım yattın agladın gene dinlemedin . SkippeR e karsı konustuklarım ıcın pısman degılım . Belki Biraz efendi olsaydın yuzsuz rezil veya ınsanların yaptıkları emeklerıne saygılı olsaydın bu konuyu acma geregi duymazdın bile . Bekliyorum tl leventdede soyle . Konuyuda kaldırmıcam .
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:13 pm

SkippeR tek kisi sen degilsin beni tl levente sikayet eden Smile Kralbenim neden ban yedi Skipper sorablırmıyım ? milleti orgutledıgın ıcın olablırmı tl leventın basına tam 20 adam sikayet olmasi icin toplandi . birda bana gelmis hikaye anlatiyordun ? bumu senin emek anlayisin ???
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:14 pm

Gelelim ADEVK efendiye CasTiel carinda full 7 efsun oldugunu bır kac kısı bılmesıne ragmen neden saklıyordu herkezden ve benden . Zalim olunca dustugu kaski full 5 efsun ve 7 efsundu . ADEVK efendi onuda soylesn .
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:21 pm

Dha dur sadece bu kadar değil o Senın kralbenım ı sıkayet ettıgın yandaslarında varya Smile tanımamazlıkdan geldıklerın Cenghis ve TheRapy onlarda dun ettiği hakaretlerden dolayı block_chat yedi . Smile
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:23 pm

Saklıcagım bırsey olsa sana siriusu gostericem he Very Happy akla bak Very Happy
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:24 pm

Serverden ben sakladımmı Antika gm nin yan carıdır diye ? hayır saklamadım
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:25 pm

Buradan iyi bir ders alin Smile Serverin baslarinda Kanka derler . bir bakmıssın 5 gun sonra Forumda ettigin Konusmalari ss ye koyarlar Smile
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:26 pm

Tmm Haci Panik Yapma Ne Dedik Oldu Bitti İşte
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:29 pm

SkippeR keske birazcık yuzun olsaydıda Serveri bırakmasaydın .
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:31 pm

Ya Uzatmayın
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:33 pm

PADISAH sanada yazık :S biLip biLmeden dedin Lafa bak Levent Abi Kadroyu Secerken Ck Yanlıs Yapmıssın Cok bune şimdi adam görevini yapıo SkippeR sadece antinin söLediği LafLari göstermiş
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:38 pm

[GA]ADEVK [GA]Turk Bunlardan Bahsettim Orada Antique Bilir Severim Onu
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:41 pm

BAŞTA İSİM VER O ZMN ŞİMDİ HİC Bİ ANLAMI KALMADI
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:44 pm

Tm Nıcq vermek Aklıma Gelmemıs Yanı Buyutme Very Happy
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:48 pm

ASLINDA BÜYÜTÜLCEK Bİ MESELE AMA YANİ ANLAMIŞSINDIR BENİ MAKSAT KAVGA CIKMASIN
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:48 pm

Konusmak Istıyorsan Cok Sey Var Merak Etme
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:51 pm

NE GİBİ
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:54 pm

Merak Etme O Zamanda Gelir Lakin Sunu Unutma

Insanin Basina Ne Gelirse Meraktan Gelirmis...
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:57 pm

Bİ ACIGIMMI VARDA VEYA BİRİNE BİŞEYMİ YAPMIŞIMDA BÖLE KONUŞUYORSUN

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki