Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
PADISAH

PADISAH

Karizma : 139

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 8:58 pm

Zamanı Deil
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

Karizma : 81

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 9:00 pm

ŞİMDİ SÖLERSEN SEVİNİRİM
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 9:02 pm

IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 9:05 pm

BENLE NE ALAKA
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 9:12 pm

Seninle Alakali deil Ben O Konuyu Kapadim Zman
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 9:26 pm

AGA BENİMLE SORUNU OLAN BURDA SÖLER BOŞ BOŞ KONUŞMAYADA İFTİRA SAYARIM HABERİNİZ OLSUNNN
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 9:28 pm

Zamanı Gelınce Dedım Konuyu Bıtırdım Uzatan Yanı Bos Konusan Sen Oluorsun burda
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 9:29 pm

BENİMLE İLGİLİ Bİ DURUM OLDUGUNDA BEN KAPATMADIGIM SÜRECE KAPANMAZZ
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 9:46 pm

Uzattqca Uzatıyosun Bos Konusan Sen Oluyosun Farkındamısın .D
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

Karizma : 27

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 9:55 pm

Arkadaslar Serverda aklı basında adam cok az kaldı sızde bırırınızle kavga edersenız adam kalmaz Smile
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 9:57 pm

Bişiler Sayıklıor Napyim afro afro
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 11:44 pm

söLesene Lan neymiş acığım ne yapmışım bi konu atıosun ortaya sora susuosunn
IIAxiCoJukII

IIAxiCoJukII

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 11:48 pm

Neden söLiyemiosun cünki yaLan söLüyorsunn
SkippeR

SkippeR

Karizma : 126

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 11:59 pm

IIAxiCoJukII demiş ki:
KARDEŞ ANTİYLE KONUSURKEN EN ÜSTEKİ RESİMDE ANTİ DİOKİ CARİ SİLİYOR İTEMLERİ YERE ATTİ ÜSTUNE HAKERET ETMİŞSİN SORA PMYİ KAPATMISSIN ANTİ YAZINCA BAŞLAMISSIN NE İŞ ? ADAMA HAKERET ETMİŞSİN ONUDA ACIKLAR MISN ??

Ne yazdıgımı iyi oku okumamışın heralde.Dipnot:ilk ss de heralde arkadas yanlıslıkla bana yazdı Smile Cünkü itemleri yere atmadım THERAPY, qwarte, cenghis gibi 1 kac arkadasa dagıttım ve hakaret ediyor diyoda hakaret etigimi oyun boyunca hatırlamıyorum ben ;
SkippeR

SkippeR

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:06 am

Alıntı :
Size daha oncede dedim Dınlemedınız SkippeR efendi bana yazdıklarınıda keske oraya koysaydın . Size daha oncede edit var dedim gene dinlemediniz 20 yari insanim var dedim onuda dinlemediniz . Her vs eventinde agladiniz derdimi anlatmaya calıstım onuda dınlemedın . Sirius yerine zehir takdım yattın agladın gene dinlemedin . SkippeR e karsı konustuklarım ıcın pısman degılım . Belki Biraz efendi olsaydın yuzsuz rezil veya ınsanların yaptıkları emeklerıne saygılı olsaydın bu konuyu acma geregi duymazdın bile . Bekliyorum tl leventdede soyle . Konuyuda kaldırmıcam .

Emekden bahseymişinde kızıl 90 metini peşinde koşan sendin veya 2 katta kasılmaya calısan sendin heralde ?

Efendi olsaydın diyosunda bana sus yoksa sana blok atarım diyip blokladıktan sonra konus hadi susma dilinimi yuttun konusana gibi cocukca kelimeler kullanan bendim ?

Ah cokmu unutkanım ne ?

Alıntı :
SkippeR tek kisi sen degilsin beni tl levente sikayet eden Smile Kralbenim neden ban yedi Skipper sorablırmıyım ? milleti orgutledıgın ıcın olablırmı tl leventın basına tam 20 adam sikayet olmasi icin toplandi . birda bana gelmis hikaye anlatiyordun ? bumu senin emek anlayisin ???

Sor bakalım TL ye SkippeR sana editli item havalesin para yatırması dışında pm attımı diye cevabını alırsın Smile. Milleti orgutlemek demişinde herkesin kendi karar gücü var ben kimseyi zorluyamam dimi kimi orgutlemişim şuana kadar bi sor bakalım. Hikaye anlatıyodun hatırlayamadım bi hatırlat ne hikayesi ?

Alıntı :
Gelelim ADEVK efendiye CasTiel carinda full 7 efsun oldugunu bır kac kısı bılmesıne ragmen neden saklıyordu herkezden ve benden . Zalim olunca dustugu kaski full 5 efsun ve 7 efsundu . ADEVK efendi onuda soylesn .

Hitap şeklin bence gene cok cocukca her kim olursa olsun bir yönetici gibi davran sözler kişinin aynasıdır.

PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:09 am

Axi Ortaliqi Karistirma Adabinla Dur Surda
SkippeR

SkippeR

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:15 am

Alıntı :
Dha dur sadece bu kadar değil o Senın kralbenım ı sıkayet ettıgın yandaslarında varya Smile tanımamazlıkdan geldıklerın Cenghis ve TheRapy onlarda dun ettiği hakaretlerden dolayı block_chat yedi .

Eger cok merak ediyosan kralbenim hakkında goruslerimi Kralbenim hakkında acıklama adlı konuya bakabilirsin. Hala kralbenim diyosun anlamadın heralde kralbenimden sonra TL :Gmlerin yan car acmaları yasaktır. diye yazı gecti görmedin heralde ?

Yandasların dedigin o 2 kisi ile yakın bi konusma degil sadece gordukce konustugum kisilerdir kendilerinede sorabilirsin Smile ki BKNZ: ben kırmızı onlar mavi bayrak
.

Alıntı :
Saklıcagım bırsey olsa sana siriusu gostericem he Very Happy akla bak Very Happy

Siri yi gosterdin ve aynen su konusma gectı

Bunda edit var ?
Aaa pardon bunu ga turk e geri veriyim.zehire ort getirmem lazım ws ws....

20 dk sonra Ws eventinde Siriye 5 tl verdim TL LEVENT in bilgisi var.dedin.

Ve sunu anlamamışın sorun senin edit olman degil sen degil başkası para verip editli item alsaydı bu sefer onadamı aynı şeyleri söylicektik hayır ama hem GM hem Player hemde player carının editli olması insanın zoruna gidiyo.

Alıntı :
Buradan iyi bir ders alin Smile Serverin baslarinda Kanka derler . bir bakmıssın 5 gun sonra Forumda ettigin Konusmalari ss ye koyarlar

Sen benm yazdıgım ilk mesajı okumamışın heralde BKNZ :"Burdaki amacım antika nın sadece kötü yönleri degil iyi yönleride vardı en sevilen gm di, Olaylara yerinde müdahala ediyordu kısaca görevini yapıyordu taki Yan çar acana kadar ama kader böyleymiş."
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:33 am

Her Serverdaki oyuncularda hep bir ön yargı vardır . Bir gm Yan car acarsa Yüzde 75 i evet editlidir diye dusunebılır ben edıt olmadıgını hıc bır zaman saklamadım bunu anlamak ıstemedınız. Bana burda konusma seklınden bahsedıyorsun ama edit oldugundan beri genellere Tebrikler turkgamemt2 gibi yazılarından cok sıkıldım . Carı bosaltıyorum dıyorsun Adam savas acıyor Oyunu bırakıyorum Carımı bosalttım dıyorsun sımdı neden lafını degıstıstıyorsun onu anlamadım Smile Her lafa atlama sazan diye Yuzsuz bu lafinin arkasindan sonra biz senle tartismadikmi ? yoksa ben durduk yere gelıpde senle bir tartışmaya gırdımmı Smile cokmu sıkdı seni server aglıyor demem Smile Acaba neden biz senle tartıştık bana once onu soylermısın ? Smile Hala anlamıyorsun evet 20 yari insan var Smile sirusumda 80 savascilara guclu vardi . vs eventinde onu kullanmıcaksınız dımı dedın verdıgım cevap evetti ve sana karsıda zaten zehiri kullandım ve vs sonucunu ben kazandım . Bu sefer de dediğin lafı hatırlıyormusun ? Bu seferde Celikde taslar var dedin Smile 10k la almamın sebebi sence celıkdenmı merak ediyorum ? veya oynamasını bılmeyen siz sahsiseylet kimisi var deliciyle en fazla 700 yiğor siz sura olmanıza ragmen duz 1500 yemeniz ağrınıza gıdıyorsa yapabilcek hiçbirşey yok eğerki Antique Gorevini lağiyle yapamıyor diyorsan Diğer gm arkadaslarımızın hakkını yemiyim ama acaba onlar sana cevap vericeklermi ? Smile
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:35 am

SkippeR demiş ki:
Alıntı :
Size daha oncede dedim Dınlemedınız SkippeR efendi bana yazdıklarınıda keske oraya koysaydın . Size daha oncede edit var dedim gene dinlemediniz 20 yari insanim var dedim onuda dinlemediniz . Her vs eventinde agladiniz derdimi anlatmaya calıstım onuda dınlemedın . Sirius yerine zehir takdım yattın agladın gene dinlemedin . SkippeR e karsı konustuklarım ıcın pısman degılım . Belki Biraz efendi olsaydın yuzsuz rezil veya ınsanların yaptıkları emeklerıne saygılı olsaydın bu konuyu acma geregi duymazdın bile . Bekliyorum tl leventdede soyle . Konuyuda kaldırmıcam .

Emekden bahseymişinde kızıl 90 metini peşinde koşan sendin veya 2 katta kasılmaya calısan sendin heralde ?

Efendi olsaydın diyosunda bana sus yoksa sana blok atarım diyip blokladıktan sonra konus hadi susma dilinimi yuttun konusana gibi cocukca kelimeler kullanan bendim ?

Ah cokmu unutkanım ne ?

Alıntı :
SkippeR tek kisi sen degilsin beni tl levente sikayet eden Smile Kralbenim neden ban yedi Skipper sorablırmıyım ? milleti orgutledıgın ıcın olablırmı tl leventın basına tam 20 adam sikayet olmasi icin toplandi . birda bana gelmis hikaye anlatiyordun ? bumu senin emek anlayisin ???

Sor bakalım TL ye SkippeR sana editli item havalesin para yatırması dışında pm attımı diye cevabını alırsın Smile. Milleti orgutlemek demişinde herkesin kendi karar gücü var ben kimseyi zorluyamam dimi kimi orgutlemişim şuana kadar bi sor bakalım. Hikaye anlatıyodun hatırlayamadım bi hatırlat ne hikayesi ?

Alıntı :
Gelelim ADEVK efendiye CasTiel carinda full 7 efsun oldugunu bır kac kısı bılmesıne ragmen neden saklıyordu herkezden ve benden . Zalim olunca dustugu kaski full 5 efsun ve 7 efsundu . ADEVK efendi onuda soylesn .

Hitap şeklin bence gene cok cocukca her kim olursa olsun bir yönetici gibi davran sözler kişinin aynasıdır.

Hitap şeklinden bahsetmissinde Sazan kelimesini herkeze kullanırmısın sen Smile)
SkippeR

SkippeR

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:37 am

Sazan bir hitap şekli değildir istersen TDK ının sitesinden hitap şekillerini araştır. BKNZ: Rezil HeriF Yüzsüz HeriF Aglayan BEBE
PADISAH

PADISAH

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:42 am

Susun Lan Very Happy
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 24, 2010 12:53 am

Eğerki konumuz suanda buysa benım sana hakaret etmemse bu konuyu hıc acmaman gerekırdı . Burdakı Sorun edit değilmidir ? Biz neyi tartışıyoruz benim carımdakı editi değilmi ? Bir gm nin boyle hitap etmesi yanlış dıyorsanız sizin bana Sazan demeye ne hakkınız var bende bunu soyluyorum ? Sadece doğrularımı soylemıyorum dıkkat edersen Evet haklısın bu tur ifadeler kullanılmaması gerekıyor . Ama burda keske olayı basından berı nasıl olduysa oyle yansıtsaydınız bu kavga 1.sayfada biterdi . Hala anlamak istemiyorsunuz veya olaya başka yonden bakıyorsunuz . Ben zaten edit olduğunu soyluyordum . He evet Taslarımın yüzde 80 oldugunu bılen yoktu . Ama sonradan gene herkeze ben gosterdim saklamak isteseydim 2 3 koduma bakardi bir sirius yaparım normal taslı Onu size gosterirdim . Dikkatinizide cekerse Vs yide zehirle attık . 20 yari insana gelince evet Tl Leventle konusulup yapılmıs bırseydir .
SkippeR

SkippeR

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 24, 2010 1:06 am

Antika demiş ki:
Eğerki konumuz suanda buysa benım sana hakaret etmemse bu konuyu hıc acmaman gerekırdı . Burdakı Sorun edit değilmidir ? Biz neyi tartışıyoruz benim carımdakı editi değilmi ? Bir gm nin boyle hitap etmesi yanlış dıyorsanız sizin bana Sazan demeye ne hakkınız var bende bunu soyluyorum ? Sadece doğrularımı soylemıyorum dıkkat edersen Evet haklısın bu tur ifadeler kullanılmaması gerekıyor . Ama burda keske olayı basından berı nasıl olduysa oyle yansıtsaydınız bu kavga 1.sayfada biterdi . Hala anlamak istemiyorsunuz veya olaya başka yonden bakıyorsunuz . Ben zaten edit olduğunu soyluyordum . He evet Taslarımın yüzde 80 oldugunu bılen yoktu . Ama sonradan gene herkeze ben gosterdim saklamak isteseydim 2 3 koduma bakardi bir sirius yaparım normal taslı Onu size gosterirdim . Dikkatinizide cekerse Vs yide zehirle attık . 20 yari insana gelince evet Tl Leventle konusulup yapılmıs bırseydir .

Yahu hitap konusu genel bir konudur ben sadece oyun yöneticisi kişilerin daha sabırlı olması gerektigini soyledim okadar. Sazan demeye gelince dikkat edersen sazanı pmden degil konusmadan yazdım ve yanında sazan antik vs demedim sadece Sazan dedim.Neyse hadi bunlarıda gectik diyelim. Olayı baştan derken anlamadım daha oncesidemi vardı ?
Biz herşeyi anlıyoruzda adaletsizlikler oldugunu dusunuyoruz bir gmnin oyunda carı olcak ondada edit olcak kime sorsan haksızlık der.İster parasını öde ister ödeme ama öyle der.Veya sana söyliyecegi GM cari olsun okadar vs vs vs.... Sen hala ws demi kaldın ? Ws yüzünden böyle birşey yaptıgımı düşünüyorsan yanılıyorsun su ana kadar wsde yenildigim tek kişi degilsinki bu yüzden böyle bir konu acayım BKNZ: konu başlıgı
Antika
Super Moderatör
Super Moderatör

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 24, 2010 1:20 am

Sadece gm lık yapıcam diye bir kural olmadıgını dusunuyorum ben . Gm liğin eglenceli bir tarafi yokturda bence . Bazıları ıcın eğlenceli bir iş gibi gorunuyor olablir ama insanlarla ilgilenmek benim icin zevkli bir is sayılmaz . Faydası varmıdır evet vardır . bin türlü insanla muattap oluyorsun . Antika Çarı 1 hafta oynamak icindir . bu car devamlı değıldır . he evet Asıl gorevim gm likdir user oynamak değildir . Gm yan car acmak yasakmıdır evet yasaktır . Ama bu carı ben kotu amacla kullanmak ıcın acmadım . Bazılarının derdı ise vs eventini hep benım kazanmam sebebiyle kimse odul alamıyormus anladıgım kadarıyla merak etmeyin Antika carı zaten kapandı . Hic gm olmadığımı dusun gene bu car editli olsaydı sence gene aynı konular gene acılmazmıydı ?
SkippeR

SkippeR

MesajKonu: Geri: Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..   Oyundaki haklı rekabet..Saygılar.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 24, 2010 1:22 am

Antika demiş ki:
Sadece gm lık yapıcam diye bir kural olmadıgını dusunuyorum ben . Gm liğin eglenceli bir tarafi yokturda bence . Bazıları ıcın eğlenceli bir iş gibi gorunuyor olablir ama insanlarla ilgilenmek benim icin zevkli bir is sayılmaz . Faydası varmıdır evet vardır . bin türlü insanla muattap oluyorsun . Antika Çarı 1 hafta oynamak icindir . bu car devamlı değıldır . he evet Asıl gorevim gm likdir user oynamak değildir . Gm yan car acmak yasakmıdır evet yasaktır . Ama bu carı ben kotu amacla kullanmak ıcın acmadım . Bazılarının derdı ise vs eventini hep benım kazanmam sebebiyle kimse odul alamıyormus anladıgım kadarıyla merak etmeyin Antika carı zaten kapandı . Hic gm olmadığımı dusun gene bu car editli olsaydı sence gene aynı konular gene acılmazmıydı ?
,

Tamamda editli oldugunda biirsi para verdim aldım kime ne gibi bi kelime söyliyebilir ama hem gm ol hemde carın editli olsun para verdim aldım gibi bi cümleye kimsenin inancagını sanmıyorum.neyse herkes yoluna önemli olan oynamaktı .

Oyundaki haklı rekabet..Saygılar..
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki